Popotnik je Martin Adam Stevens, vedno bolj prepoznaven kantavtor nove generacije, ki bo svojo zamaknjeno trubadursko popot nadaljeval na terasi bazena. Z žametnim glasom, zbadljivimi besedili, nežno ubirajočimi strunami in pop ritmi Popotnik pričara vzdušje zakajenega kluba, občutek vožnje z nočnim avtobusom in tih odmev otožne samorefleksije. Čeprav se njegova glasba giblje v pop, indie in lo-fi žanrih, jo sam uvršča v lastno zvrst “stop pop”, izdal je že dva EP-ja. Kam nas bo odpeljal 7. avgusta, ve samo on.
https://www.youtube.com/watch?v=bYd6-sHG2KQ 
Vstopnine NI
PARKIRANJE: parkirišče pred bazenom ter ostala urejena parkirišča v okolici bazena (Mercator, Na Kresu, Podjetje Niko, OŠ Železniki)
Dogodek bo potekal v skladu z navodili in priporočili NIJZ glede za preprečevanje širjenja okužba s covid-19.
Organizator bo zagotovil minimalno varnostno razdaljo med ljudmi in upošteval higienska priporočila v skladu z navodili NIJZ.
Ob trenutnih razmerah upoštevamo vsa navodila. Kljub vsem spremenljivkam smo se maksimalno potrudili, da bo obiskovalcem in nastopajočim, kar se da udobno.
Prosimo za upoštevanje preventivnih ukrepov.
Prosimo ostanite doma, če ste bolni!