Uršula Ramoveš in Fantje z Jazbecove grape. KONCERT OB IZIDU NOVE PLOŠČE HRIBOVSKE BALADE (CELINKA, 2020)
Uršula Ramoveš, vokal
Joži Šalej, vokal, harmonika
Metod Banko, vokal
Janez Ramoveš, poezija

Po nekajletnem premoru je skupina URŠULA RAMOVEŠ IN FANTJE Z JAZBECOVE GRAPE pri ustvarjalnem polju Celinka.si izdala nov album HRIBOVSKE BALADE, na katerem je 12 pesmi, ki so jih konec februarja posneli v ljubljanskem Studiu Metro.Tako kot na prejšnjih izdajah je tudi tokrat avtor vseh besedil Janez Ramoveš, avtorica glasbe pa Uršula Ramoveš. Slednja je avtorica in nosilka zasedbe, katere stalna člana sta še vokalist, pianist in harmonikar Joži Šalej ter vokalist in kitarist Metod Banko. Pri nastanku novega albuma so sodelovali gostujoči glasbeniki: skupna Martin Ramoveš Band (Martin Ramoveš, Marko Petrič in Rok Skoliber), Boštjan Gombač, Blaž Celarec, Nino de Gleria in Jelena Ždrale. 
https://www.youtube.com/watch?v=tgmGqQa0BPQ
Vstopnine NI

Podobne objave